Producent pudełek z drewna, skrzynek z drewna

Posted on 12-10-2023 12:06 PM

Grubość sklejki: 3mm drewno: sklejka drzewna kolor: naturalny nasza firma powstała w 1990r. Jesteśmy producentami wyrobów z drewna, prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową oraz przyjmujemy zamówienia indywidualne. offer Specjalizujemy się w produkcji elementów toczonych takich jak: kulki drewniane, koraliki, elementy do lamp, stożki,świeczniki drewniane, uchwyty do mebli i wiele innych. Ponadto zajmujemy się produkcją pudełek, skrzynek z drewna o różnych wzorach i wymiarach. Możemy wykonać pudełko pod indywidualny projekt klienta.

PUDEŁKA Z DREWNA MALOWANE

Decoupage to bardzo stara i unikalna technika. Zabawa, która nie wymaga specjalnych zdolności ani dużych nakładów finansowych. Dzięki prostym produktom i odrobinie wyobraźni można stworzyć wyjątkowe i inspirujące prace. Decoupage pochodzi z chin, polegała na dekorowaniu przedmiotów motywami wyciętymi z papieru w taki sposób, aby w końcowym efekcie wyglądały jak ręcznie malowane. Obecnie w tej technice najczęściej wykorzystuje się motywy z cienkich serwetek papierowych lub papierów ryżowych, których bogatą kolekcję oferujemy w naszym sklepie zielonekoty. Pl do rozpoczęcia przygody z decoupage niezbędne będą odpowiednie materiały i narzędzia: serwetki, papiery ryżowe, kleje, lakiery, farby oraz pędzle, szablony czy foremki. Na pewno przydadzą się też przedmioty do ozdabiania ,takie jak drewniane pudełka i szkatułki czy plastikowe bombki. find

Wycinanka Serce z dziurką - 4,7 cm

Wycinanka: serce pozostał żal pik 10x5 szt. Kod produktu: bstp507 sklejka o grubości 3 mm. Wymiary: 7,5x6,6 cm. Opakowanie zbiorcze: 10x5 sztuk. Serce będzie eleganckim dodatkiem do pogrzebowych flower boxów, kompozycji kwiatowych na wszystkich świętych, wiązanek. Bardzo dobrze będzie się też prezentowało na donicy z chryzantemą lub na znicz do wykorzystania zarówno podczas pogrzebu czy dnia wszystkich świętych ale i bez okazji wycinanka ze sklejki o ogromnym wachlarzu możliwości wykorzystania. Doskonała między innymi do dekoracji, scrapbookingu, decoupage, jako dodatek do kwiatów, a także element aranżacji wnętrz. Może mieć również zastosowanie jako element kreatywny na zajęciach plastycznych w szkołach, przedszkolach, ośrodkach terapii zajęciowej. Stanowi doskonały dodatek do kompozycji florystycznych.

Wycinanka to jeden z najstarszych w polsce producent tekturowych wycinanek. Ich produkty są wykonane z beermaty o grubości ok 1 mm w prawie białym, naturalnym kolorze. Produkt został zaprojektowany i wykonany w polsce. Tekturki można tuszować, malować farbami i markerami, a także pokrywać mediami czy embossingiem na gorąco. Pomalowanie wycinanki można zabezpieczyć werniksem i lakierem. Stanowią ciekawy dodatek do prac scrapbookingowych uzupełniając papierową kompozycję innym materiałem i fakturą. Można ich używać także w technikach mixed-media i decoupage - pod wpływem wilgoci można je delikatnie wygiąć i dopasować do niepłaskiej powierzchni. Serce wycięte z lekkiej, białej tekturki o grubości 1 mm.

Wycinanki z drewna - serduszka

Czternastego lutego, obchodzony jest dzień zakochanych, czyli - walentynki! mamy w naszej ofercie odpowiednie wycinanki - scrapki z drewna, które z pewnością przydadzą się na tę okoliczność, ale nie tylko! - bo miłość, możemy okazywać sobie na co dzień, a nie tylko od święta! w każdym razie scrapki, o których mowa są w kształcie serca. To cały zestaw serc znajdujących się na jednym blistrze. Są różnej wielkości i o różnych, cudownych wzorach. Wzorki te są idealną przestrzenią na ich wypełnienie np. Farbą. Wówczas wzór odbije się na kartce, do których dołączycie dla kogoś życzenia! wycinanki same w sobie są przepiękną ozdobą, gdy umieścicie je w bukiecie kwiatów! możecie wcześniej je polakierować, aby dodatkowo pięknie błyszczały.

Serce na podstawce ze sklejki 10 cm

Serce stało się uniwersalnym symbolem miłości. Wyraża ją niezależnie od okazji. Za pomocą drewnianych serc ze sklejki możesz w ekologiczny sposób stworzyć wyjątkową dekorację na dzień matki, walentynki, a nawet urodziny bliskiej osoby. Drewniane serduszka świetnie sprawdzają się również jako dodatek do prezentu. Z tych, które przeznaczone są do wieszania, możesz wykonać spersonalizowaną zawieszkę do kluczy lub do samochodu. Taki drobiazg na pewno zostanie doceniony przez obdarowanego. Drewniane serca ze sklejki są często wykorzystywane do zdobienia większych przedmiotów, takich jak np. Drewniane skrzynki. Dzięki swojej gładkiej powierzchni nadają się do klejenia na różnych powierzchniach. Interesujesz się techniką decoupage lub pracami scrapbookingowymi? jeśli tak, drewniane serduszka nadadzą twojej twórczości wyjątkowego, eko wyglądu! możesz je także wykorzystać podczas zabawy z dziećmi.